Już po raz 15-ty w Opolu, jak co roku na przełomie stycznia i lutego, organizowane są w naszym mieście targi ślubne. W tym roku wystawia się 120 wystawców branży ślubnej, a organizatorzy liczą na wysoką frekwencję blisko trzech tysięcy narzeczonych.

To największy organizator targów ślubnych w Polsce. Co roku zamawiamy 20 tys. toreb reklamowych, które rozdajemy parom odwiedzającym nasze targi w największych miastach [południowej] Polski – mówi Andrzej Gontarz – organizator targów ślubnych. Co prawda większe targi mamy w Katowicach, czy Wrocławiu, ale targi w Opolu mają swoją specyfikę. Chodzi głównie o to, że tutaj bywają wesela także w tygodniu, przez co mamy tutaj także wystawców z innych regionów kraju, którzy w ten sposób chcą dopełnić swój kalendarz ślubny i złapać śluby poza weekendami, które mają już zajęte.

Generalnie para jest w stanie przygotować sobie wesele od A do Z. Są tu wszystkie usługi potrzebne do zorganizowania tego dnia. Od wyboru samochodu, którym pojadą w dniu wesela, poprzez wizaż, dekoracje i pełną obsługę wesela, wyboru miejsca gdzie wesele się odbędzie, poprzez suknie ślubne, garnitury, aż po zespoły muzyczne i obsługę fotograficzną uroczystości ślubnej i weselnej.

Na każdych targach jest możliwość podpisania umowy z usługodawcami, dodatkowym atutem targów jest to, że wielu wystawców udziela tutaj targowych rabatów, więc młodzi ludzie mogą tylko na takich targach skorzystać – mówi Andrzej Gontarz.

Targi odbędą się w niedzielę 4 lutego 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w godzinach od 10-17.
Cena biletu 15 zł. od osoby.